Neděle, 23 dubna, 2023
novinky
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyDokonalá hydratace pokožky s kyselinou hyaluronovou

Dokonalá hydratace pokožky s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je velmi známým a ceněným pomocníkem v péči o pleť. Její potřeba je však často odkláněna do středního věku, což je chyba. Kyselina hyaluronová je látka, která se běžně nachází v lidském těle, které je schopno ji samo vytvářet. Od 25. roku života se její potřeba zvyšuje, její produkce ale klesá. Jak a proč ji pleti dodávat?

Pleť je odrazem toho, v jakém stavu se nachází naše tělo. Dokážeme sledovat, zda je pleť na našem obličeji krásně vypnutá a plná života. Do určitého věku jistě bude, pokud vedeme alespoň trochu zdravý styl života. S přibývajícím věkem však začneme nacházet kruhy pod očima po noci, kdy jsme spali méně, začnou se objevovat první vrásky a pleť se přestane lesknout. V této chvíli je nutné začít o pleť dostatečně pečovat, abychom se její krásou mohli těšit i v dalších letech.

Pozitivní účinky kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová má úžasnou vlastnost, kterou je vázání vody a její postupné uvolňování. Jedná se o vysoce hydratační látku, která je součástí mezibuněčné hmoty a vyplňuje prostor mezi buňkami. To snižuje tvorbu vrásek, vyhlazení pleti a také předchází tvorbě akné.

Kyselina hyaluronová v kombinaci s kolagenem navzájem podporují a zvyšují své účinky v působení na pleť. Sérum s kyselinou hyaluronovou je navíc obohaceno o extrakt z aloe vera, které dodává pleti dlouhotrvající hydrataci a podílí se na zklidnění pleti.

Výsledky aplikace séra na pleť

 Již po pár týdnech můžete pozorovat pozitivní účinky séra s kyselinou hyaluronovou, kolagenem a aloe vera. Vyhlazuje horní vrstvu pokožky, která je zpevněná. V dlouhodobém horizontu prostupuje kyselina hyaluronová do hlubších vrstev pokožky. To dále podporuje zdravý a dlouhotrvající vzhled pokožky.

Sérum s kyselinou hyaluronovou je možné použít jako denní nebo jako noční krém. Před použitím nezapomínejte na důkladné vyčištění pleti. Sérum vždy nanášejte na navlhčenou pokožku.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper