Pátek, 21 dubna, 2023
novinky
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyDocházkový systém pro školky: Z čeho jsou vyrobeny karty?

Docházkový systém pro školky: Z čeho jsou vyrobeny karty?

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že budoucnost prakticky všech segmentů národního hospodářství tkví v informačních technologiích. Pokud chcete se svou mateřskou školkou jít v souladu s posledními trendy, měli byste se minimálně zamyslet nad investicí do specializovaného softwaru. Jeho součástí je totiž i docházkový systém pro školky, s jehož pomocí vám bude ušetřeno velké množství času, práce a starostí.

Funkčnost čipových karet

Docházkový systém pro školky je postaven na RFID bezkontaktních kartách a speciálních čtecích zařízeních. Jakmile nejste spokojeni s evidencí docházky v papírových formulářích, nastává ta správná chvíle pro investici do specializovaného informačního systému. Čipovou kartu jednoduše přiložíte ke čtečce a systém sám pozná, zda jste právě na odchodu nebo do práce přicházíte. Díky tomu je veškerá docházka zaznamenána se stoprocentní spolehlivostí.

Z čeho jsou karty vyrobeny?

Asi si nyní říkáte, že jednotlivé čipové karty musí být vyrobeny z relativně odolného materiálu, protože budou používány minimálně dvakrát denně. Jejich odolnosti se ovšem nemusíte obávat, neboť jsou vyrobeny z plastu, a navíc je možné je potisknout nebo polepit se štítkem konkrétního dítěte. V případě ztráty karty tak bude o dost snadnější její navrácení původnímu majiteli. Kromě toho se nemusíte obávat, že děti čipové karty zničí.

Propojení aplikace s externími systémy

Žádný informační systém samozřejmě nemůže být izolovaný od externích systémů, neboť moderní doba vyžaduje takřka dokonalé propojení všech informací. Aplikace pro mateřinky tedy podporuje napojení do českých bank, takže máte v závislosti na zaznamenané docházce přehled o placení školkovného. Samozřejmostí je pak úprava částky stravného podle toho, kolik času dítě ve školce strávilo.

Odolnost čipových karet není ve školkách limitujícím faktorem. Děti se tak naučí snadno zaznamenávat docházku a sami uvidíte, jaká to pro ně bude zábava.

Předchozí článekDo Litoměřic na krásný výlet či dovolenou

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper